De residentie Lagrange Vacances LE BELVEDERE is ideaal gelegen op 300m van de thermen, 500 m van het centrum (via voetgangersweg) en op 1,5 km van de kabelbaan. Deze residentie telt 97 appartementen verspreid over 2 gebouwen met 4 verdiepingen (met lift), in een rustige omgeving waar ze harmonieus in opgaat.
Door werkden aan de nieuwe kabelbaan "Crémaillère Express" is het plateau van Superbagnères enkel via de straat bereikbaar. Het team van Haute Garonne Montagne is ter plaatse om u te begeleiden. De parking van het skioord is vrij toegankelijk (volgens beschikbaarheid) om carpoolen te stimuleren. Er zijn ook informatieborden in Luchon waarop de bezettingsgraad van de parking te vinden zal zijn.
Informatie over Le Belvedere
Le Belvedere - Allee des Loisirs 31110 Saint Mamet
Gratis diensten
Overdekt verwarmd zwembad vanaf 17 december
Fitnesszaal
Salon met open haard
Bagagedepot
Fietsenlokaal
1 sauna- of hammamsessie aangeboden per appartement per week
Betalende diensten
Sauna en hammam (prijs per appartement: 8 euro/sessie en 39 euro/6 sessies)
De prijs voor uw verblijf geldt per appartement per week van zaterdag tot zaterdag.
Kort verblijf (min. 2 nachten - te reserveren vanaf 1 maand voor vertrek) incl. lakens, linnenkit en eindschoonmaak (behalve kitchenette).
Mogelijkheid tot logement voor PBM met aangepast toilet en bad met stoeltje of douche met opstapje.
UW APPARTEMENT IS UITGERUST MET: kitchenette met microgolf + vitrokeramische kookplaten + vaatwas, televisie, balkon of terras.
Prijzen en beschikbaarheden
Het vakantieoord
LUCHON is lager gelegen dan Super-Bagnères (630 m) en met de pistes verbonden via de kabelbaan.
Praktische informatie en recreatie
Het skioord is bereikbaar vanuit het station van Luchon.
Ter plaatse vindt u volgende voorzieningen: * Dokter * Apothekers * Banken * Bankautomaten * Post * Bars/restaurants * Verschillende winkels.
De informatie op deze pagina is louter informatief en niet contractueel bindend. Voor meer informatie en details (vooral omtrent openingsdata), gelieve contact op te nemen met het toerismebureau.
Kinderen
Voor de kinderen biedt de ESF in Superbagnères skilessen vanaf 3 jaar.
Sport en recreatie
ALPINESKI IN LUCHON/SUPERBAGNERES:
32 km pistes ter beschikking. Skipas 6 dagen (incl. kabelbaan Luchon-Superbagnères): 179,50 euro/volw., 156,50 euro/kind 5 t.e.m. 17 jaar en senioren 65 t.e.m. 74 jaar, gratis voor kinderen -5 jaar.
Er is 1 initiatielus van 4 km ter hoogte van Superbagnères.