is_crawler via IPstack ou crawlerNonidentifié détecté ! Residentie LES JARDINS D'ARVOR - BENODET

Benodet

 

Les Jardins d'arvor

3 Avenue de la Mer 29950 Benodet
 
Wifi in de logementenDieren toegestaanZwembadGratis parkingBetalende parking
Studio 2 Personen
 
2
van 31/10/2026
tot 07/11/2026
Vanaf
329 €
Tarieven & beschikbaarheden

Les Jardins d'arvor

De residentie LES JARDINS D'ARVOR ligt in het centrum van het vakantieoord, op 150 m van het strand. Ze telt 130 appartementen verspreid over 6 gebouwen met 2 tot 3 verdiepingen (met liften).

Informatie over Les Jardins d'arvor

Les Jardins d'arvor - 3 Avenue de la Mer 29950 Benodet

Gratis diensten

  • Half overdekt verwarmd zwembad
  • Lakens en linnenkit
  • Televisie
  • Wifi in de logementen

Praktische informatie

De prijs voor uw verblijf geldt per logement per week (21/6-13/9: verblijf enkel zaterdag/zaterdag)
Kort Verblijf (3/5-21/6 + 13/9-1/11: min. 4 nachten - pro rata weektarief)
Exclusief: waarborg 250 euro, verblijfstaks en schoonmaakkosten indien het logement niet proper opgeleverd wordt 40 tot 87 euro.

Uitrusting van de logementen

Uw logement is uitgerust met een kitchenette + vitrokeramische kookplaten + microgolf/grill + vaatwas, televisie, terras of balkon. Appartement op hoogste verdiep liggen onder dak.

Prijzen en beschikbaarheden

Het vakantieoord

Bénodet, aan de monding van de Odet, is een vakantieoord met een baai beschut tegen de wind en fijnzandstranden. Het dorp heeft een unieke ligging rechtover de archipel van Glénan. Er is een thalassotherapiecentrum en een plezierhaven. Ontdek Quimper, Concarneau, Pont l'Abbé.

Praktische informatie en recreatie



De gegevens op deze pagina zijn louter indicatief en niet contractueel bindend. Voor meer informatie en details (bvb. omtrent openinsuren en -data) neemt u best contact op met de toeristische dienst.

Sport en recreatie

Zeilen, kajak, tennis, paardrijden, golf 18 holes, wandelingen, bioscoop, winkels,...