Te midden van een eeuwenoud bos hebben wandelaars een vergeten stad ontdekt met overblijfselen van een antieke beschaving: het hotel LA CITE SUSPENDUE. Te midden van de bomen en de natuur leefde hier een Keltisch volk in perfecte harmonie met de geest van het bos. Om deze samenwerking met fauna en flora niet te verstoren, werden de logementen als paalwoningen gebouwd.
Er zijn 150 kamers van 25 m² met terras of tuintje op gelijkvloers, waar max. 4 personen terecht kunnen voor een dosis welverdiende rust na een dag vol avonturen!
Informatie over Hotel la Cite Suspendue
Hotel la Cite Suspendue - Parc Asterix 60128 Plailly
Gratis diensten
Parking
Televisie
Wifi
Betalende diensten
Dieren niet toegelaten
Bar
Praktische informatie
Parc Astérix is elke dag open van 3 april tot 2 augustus, van 16 oktober tot 1 november en van 18 december tot 3 januari; enkel in het weekend in september, oktober en november
De prijs geldt per persoon (vanaf 12 jaar afhankelijk van het aantal volwassenen, van 3 tot 12 jaar kindertarief met 1, 2 of 3 volwassenen, -3 jaar: logement en park gratis) en de prijs omvat:
Het pakket 1 nacht/1 dag met ontbijt + 1 dag toegang tot het park OF
Het pakket 1 nacht/2 dagen of 2 nachten/2 dagen met ontbijt en 2 dagen toegang tot het park
De derde en vierde slaapplaatsen zijn in stapelbed
Animatie
Rechtstreekse toegang tot het park via privéwegje
Uitrusting van de logementen
Uw kamer is uitgerust met een badkamer, telefoon, televisie, terras of balkon.
Prijzen en beschikbaarheden
Het vakantieoord
Een park vol attracties, waarnaar je steeds wil terugkeren!