De camping LA POMME DE PIN is gelegen op 200 m van het strand Les Mouettes (rechtstreekse toegang) en op 150 m van de winkels. Ze telt 283 cottages en standplaatsen verspreid over een park van 6 ha, vlakbij het vertrek van fietsroutes.
Informatie over Camping la Pomme de Pin
Camping la Pomme de Pin - 6 Avenue des Becs les Mouettes 85270 Saint Hilaire de Riez
Gratis diensten
Half overdekt verwarmd zwembad van 200 m² + kinderbad + waterglijbanen + bubbelbad + zwemgang + strandje
Kinderclub (5-12 jaar): artistieke, sportieve en ludieke activiteiten, ...
Praktische informatie
De prijs voor uw verblijf geldt per logement per week van zaterdag tot zaterdag
Exclusief: waarborg 200 euro (vrijgegeven na vertrek), verblijfstaks en schoonmaakkosten indien het logement niet proper opgeleverd wordt 95 euro.
Uw logement is uitgerust met: een keukenhoek + microgolf, douche, televisie, kluis, tuinmeubelen.
Prijzen en beschikbaarheden
Het vakantieoord
SAINT-HILAIRE-DE-RIEZ is een schitterende badplaats met lange zandstranden en kleine gezellige baaitjes. Er zijn tal van ontspanningsmogelijkheden.
Praktische informatie en recreatie
De gegevens op deze pagina zijn louter indicatief en niet contractueel bindend. Voor meer informatie en details (bvb. omtrent openinsuren en -data) neemt u best contact op met de toeristische dienst.