3,5 / 5
Wifi in de logementenSkishop in de residentieDieren toegestaanTVZwembadRolstoeltoegankelijkBetalende parking
Studio 2 Pers. Saisonnier
 
2
van 12/12/2026
tot 19/12/2026
Vanaf
335 €
Tarieven & beschikbaarheden

Cybele

De residentie Lagrange Vacances CYBELE is gelegen op 300 m van het centrum en 600 m van de kabelbaan l'Olympe, voor toegang tot het skigebied Les 3 Vallées (gratis pendeldienst, kabelbaan sluit op 10/4). Ze telt 132 appartementen verspreid over verschillende gebouwen met 6 verdiepingen (met lift).

Informatie over Cybele

Cybele - 59 Rue Aristide Briand - Bat 3 73570 Brides les Bains

Gratis diensten


  • Verwarmd binnenzwembad
  • Televisie
    Wifi in de logementen

Praktische informatie

De prijs voor uw verblijf geldt per appartement per week van zaterdag tot zaterdag.
Kort Verblijf (min. 2 nachten - volgens beschikbaarheid) incl. lakens, linnenkit en eindschoonmaak (behalve kitchenette)
Exclusief: waarborg 300 euro, verblijfstaks en schoonmaakkosten indien het logement niet proper opgeleverd wordt 50 tot 75 euro. Mogelijkheid tot schoonmaak tijdens verblijf (zie ter plaatse)
Reserveer je 6-daagse skipas voor Les 3 Vallées samen met je logement en geniet (naargelang de data) van interessante tarieven

Waarom kiezen voor Lagrange Vacances

99,1% tevreden klanten
100% Belgische klantenrelatie

Uitrusting van de logementen

Uw logement is uitgerust met: kitchenette met microgolf/grill + vitrokeramische kookplaten (+ vaatwas in type S4 en 28), televisie en balkon.

Prijzen en beschikbaarheden

Het vakantieoord

Brides les Bains bevindt zich in het hart van de Savoie, op 600 m hoogte aan de voet van Les 3 Vallées. Het is een kuuroord en is verbonden met Méribel door kabelbaan l'Olympe (ca. 30 min.) of 12 km met de auto.

Praktische informatie en recreatie

De gegevens op deze pagina zijn louter informatief en niet contractueel bindend. Voor meer informatie en details (over kindervoorzieningen en prijzen van skipassen), gelieve contact op te nemen met de toeristische dienst van Brides les Bains.

Kinderen

In Méribel:

De kinderopvang "Les Saturnins" in Méribel centrum vangt kinderen op van 18 maand tot 3 jaar in het voormalige Olympisch park en biedt zowel binnen- als buitenactiviteiten aan.

De kinderopvang "Les P'tits Loups" in Méribel Centrum en Mottaret verwelkomt kinderen van 3 tot 5 jaar.

Sport en recreatie

ALPINESKI:
Via de verbinding met "Les 3 Vallées", biedt Brides Les Bains u 600 km pistes met 200 skiliften.


LANGLAUF:

33 km pistes in Méribel, groene, blauwe en rode pistes, allemaal bewegwijzerd.